Monitoring IP / HD-CVI / AHD

/Monitoring IP / HD-CVI / AHD
Monitoring IP / HD-CVI / AHD 2018-01-16T23:02:39+01:00

Świadczymy usługi wykonania wysokiej jakości monitoringu wewnątrz i na zewnątrz obiektów. W zależności od potrzeb klienta i możliwości technicznych budynków oferujemy monitoring w 3 różnych technologiach:

  1. Technologia IP – to cyfrowa technologia transmisji danych, obrazu wysokiej rozdzielczości. Największą uwagę tej technologii zasługuje możliwość instalacji bezprzewodowej tzn. kamery IP komunikują się z routerem WiFi lub z możliwością wykorzystania obecnej infrastruktury w firmie bez konieczności przeciągania dodatkowych kabli. Możliwość dostępu online do każdego urządzenia z osobna.
  2. Technologia HD-CVI – oferuje wysoką jakość HD i Full HD, umożliwia rejestrację obrazu na większe odległości (nawet powyżej 500m) z wykorzystaniem odpowiedniego przewodu przy niskich kosztach. Możliwość instalacji dodatkowych skomplikowanych systemów dozoru np. integracje z syrenami alarmowymi, zworami elektromagnetycznymi itp.
  3. Technologia AHD – podobnie jak w technologii HD-CVI jakość przesyłanego obrazu jest w dwóch trybach 1080p i 720p, odległość przesyłanego obrazu na 500m, nie wymaga natomiast specjalnego rejestratora CVR. W przypadku technologii AHD kamery mogą działać jako normalne kamery analogowe, dzięki czemu w przypadku istniejącej instalacji nie musimy nic w niej zmieniać, kamery możemy podłączać do zwykłego rejestratora DVR.

Do każdej wykonanej instalacji konfigurujemy klientowi dostęp lokalny i zdalny zarówno na urządzeniach stacjonarnych (komputery stacjonarne) jak i mobilnych (laptopy, smartfony i tablety). Zajmujemy się również konserwacją systemów monitoringu. Preferujemy instalacje z wykorzystaniem wysokiej klasy urządzeń dwóch światowych wiodących producentów: Dahua i Kenik